500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo bedava!
Aradığınız ürün adını yazınız...

KURUMSAL

ŞAHI ŞİFA KOZMETİK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. 26 SENELİK SAĞLIK  SEKTÖRÜ TECRÜBESİYLE BİTKİSEL ÜRÜNLER KONUSUNDA ÖZGÜN  ÜRÜNLER VE KENDİNE HAS  FORMÜLLERİ  VE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ İLE  ARGE ÇALIŞMALARINDA BİLİMSEL YÖNTEMLERLE FAYDALARI DENENMİŞ ÜRÜNLERLE SEKTÖRÜN LOKOMOTİFİ DURUMUNDA ÖNCÜ FİRMADIR. BİZE GÖRE HAYATIN TEMEL KONUSU OLAN İNSANIN TÜKETTİĞİ, FAYDALANDIĞI HER ŞEY DE EN AZ KENDİSİ KADAR DEĞERLİ VE DONANIMLI OLMALIDIR. ŞAHIŞİFA BU KONUDA ÜZERİNE DÜŞENİ TEREDDÜTSÜZ YERİNE GETİREN VE İNSANIMIZA EN KALİTELİYİ, DOĞALI, TEMİZİ VE FAYDALIYI DEVAMLILIKLA SUNAN ALANINDA YEGANE FİRMADIR.

 

MİSYONUMUZ

 

YAPTIĞIMIZ İŞİ BİR İNSANLIK HİZMETİ OLARAK GÖRMEKTEYİZ.BİZİM İÇİN ANA HEDEF BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYAN İNSANLAR İÇİN FAYDA ÜRETMESİDİR.BU SEBEPLE ÜRÜNLERİMİZİN FAYDAYA YÖNELİK OLARAK KENDİMİZ ÜRETİR VE KENDİ SATIŞ NOKTALARIMIZDA BİRE BİR SAĞLIK SORUNU OLANLARLA MUHATAB OLARAK SORUNLARINA DOĞAL,BİTKİSEL VE SONUÇ ALICI ÇÖZÜMLER SUNMAKTAYIZ.ŞAHIŞİFA BİTKİSEL VE DOĞAL ÜRÜNLER OLARAK GAYEMİZ İNSANIMIZI VE GELECEK NESLİMİZİ SAĞLIK ALANINDA DESTEKLEYİCİ, KİMYASALDAN VE YAN ETKİDEN UZAK BESİN TAKVİYELERİ İLE MODERN DÜNYANIN SAĞLIKSIZ KOŞULLARINDAN MUHAFAZA ETMEKTİR. 50’yi  AŞKIN ŞUBE VE SATIŞ NOKTALARIMIZ VE ÜÇYÜZÜ AŞKIN ÜRÜN ÇEŞİDİMİZLE SİZLERİN SAĞLIK SORUNLARINIZA ETKİN ÇÖZÜMLER SUNMAKTAYIZ.   

 

VİZYONUMUZ

 

MODERN DÜNYANIN İSTİSNASIZ HER YAŞ GRUBUNA ETKİ ETTİĞİ VE ZARARLARINA HER YAŞ GRUBUNU MARUZ BIRAKTIĞI GİBİ İNSANOĞLU DA TÜM NESİLLERİ DOĞALLIK KALKANIYLA KORUMAYA ALMALIDIR. İŞTE BU YÜZDEN ŞAHIŞİFA, ÜRETİMİNDE TEMEL FİKİR OLARAK HER YAŞ GRUBUNA HİTAP EDECEK BİLGİ VE BİRİKİMLE HİJJENİK KOŞULLARDA  HAZIRLANMIŞ ÜRÜNLERİ ÜRETMEK PRENSİBİMİZDİR. DOZAJ, KOKU, TAT VE NİTELİK OLARAK BEBEK, ÇOCUK, GENÇ, YETİŞKİN VE İHTİYAR TÜM İNSANIMIZIN DOĞAL BİTKİSEL TAKVİYELERİ GÜVENLE VE SAĞLIKLA TÜKETEBİLMESİ ŞİARIMIZDIR.

 

Kapat