BAYİLİK TALEBİ

 

 Neden ŞahıŞifa Bayisi Olmalıyım?

1994  yılından bu yana kendi bünyesinde barındırdığı  uzman ekibiyle hizmet veren ŞahıŞifa, Türkiye’nin 81 ilinde bayi ağı kurmayı hedefleyen bir firmadır. Bitkisel Ürünler ekosistemini büyüten bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir.Sizde şahı şifa bayisi olarak hem ticari bir kazanç sağlayacak hemde şahı şifa bilgi,birikim,kalitesi desteğiyle insanlara faydalı olmanın pozitif enerjisine ve mutluluğuna sahip olabilirsiniz.

 

Sürekli Büyüyen Pazar : Bitkisel Ürünler

Türkiye’de her yıl daha da büyüyen bir ekosistem, bayilerimiz için erişilebilecek kitleyi de artırmakta. Bitkisel Ürünlerin toplam perakendedeki payı oldukça yükselirken, 2012 yılında %1,5 olan Bitkisel Ürünler hacmi 2017 itibariyle %3,5’ a yükseldi. Şuanda 30.8 milyar tl potansiyelindeki Bitkisel Ürünler hacminin ise, 2019’a kadar hızla yükselerek 50 milyar tl civarına ulaşması bekleniyor. 

Çözüm Odaklı Ar-Ge

Öncelikli ilkesi ‘’ihtiyacı anlamak ve çözüm üretmek’’ olan ŞahıŞifa, bünyesinde  bulunan, alanının uzmanı yazılım mühendisleri ile altyapısını müşteri ihtiyacına göre geliştirerek Bitkisel Ürünler sektörüne kaliteli hizmet sunmaktadır.

BAYİLİK SÖZLEŞMESİ indirmek için Tıklayınız.

BAYİ TALEP FORMU